Nevar izdrukāt šo lapu

Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā arvien jaunas iespējas kā efektīvi un salīdzinoši nedārgi uzrunāt un informēt plašu auditoriju – potenciālos klientus. Runa ir par Internet satura pārvaldības risinājumiem, jeb CMS sistēmām (abreviatūra no angļu valodas).

 

Mājas lapas ar statisku informāciju nevienam nav interesantas. Katrai organizācijai ir svarīgi izveidot ērti lietojamu CMS sistēmu, kas spēj ieinteresēt potenciālos klientus un informēt par piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. Ar CMS sistēmu palīdzību var risināt veselu virkni svarīgu uzdevumu, kas ir orientēti uz klienta skaita un tirgus daļas palielināšanu.

 

Tehnoloģijas, kuras mēs piedāvājam ir balstītas uz CMS moduļveida sistēmu ar nosaukumu — Sitecore, kas ir Eiropā plaši pielietots produkts. Mūsu uzņēmums ir Sitecore partneris, kas nodrošina gan Sitecore licenču pārdošanu, CMS sistēmu izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu.

 

Sitecore Eiropā ir plašs partneru tīkls, kas attīsta šo produktu un piedāvā arvien jaunus risinājumus.

Sitecore ir izstrādāts uz Microsoft .NET tehnoloģiju bāzes. Sistēma sastāv no vairākiem desmitiem moduļiem, katrs no tiem ir atsevišķi licencējams, lai pasūtītājs varētu komplektēt sev vēlamo sistēmas funkcionalitāti. Funkcionālus sistēmas moduļus izstrādā un attīsta gan Sitecore, gan Tehnoloģiju partneru tīkls.

 

Datu glabāšanai ir izmantojami vairāki varianti:

  • XML faili
  • Microsoft SQL
  • Oracle DB
  • My SQL